Icon_set_10_19-23
Icon_set_04_19_a-02

Neurologia
Najlepsi Specjaliści

W naszej praktyce największy nacisk kładziemy na profesjonalizm. Naszą wizytówką jest nasza praca, dlatego każdemu pacjentowi poświęcamy pełną uwagę.

Najlepsi
Neurolodzy

W naszym Centrum Medycznym konsultacji udzielają tylko najlepsi lekarze z renomowanych szpitali.

Neurolog Lublin
Poradnia neurologiczna
IMEDICA

Naszą specjalnością jest opieka nad pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi poprzez zapewnienie kompleksowych usług w zakresie oceny neurologicznej, badań laboratoryjnych oraz dostępu do wiedzy i doświadczenia najlepszych lekarzy neurologów. Pełna diagnostyka neurologiczna określi typ zaburzenia, a także metodę terapeutyczną.

Centrum Medyczne udziela świadczeń związanych z leczeniem schorzeń układu nerwowego, takich jak: zawroty i bóle głowy, stany po udarze mózgu, padaczka, stwardnienie rozsiane, przewlekłe bóle kręgosłupa czy skutki skomplikowanych, powypadkowych urazów. W ostatnim obszarze znaczenie ma rehabilitacja neurologiczna. Pacjent może umówić wizytę online, wybierając dogodny dla siebie termin oraz konsultację wybranego specjalisty. Zapewni pomoc w oparciu o najlepsze standardy medyczne. Odwiedź nasze Centrum Medyczne IMEDICA w Lublinie.

Dr n. med. Kamila Furmanek-Karwowska

Dr n. med. Elwira Gurdziel

Naszą placówkę cechuje przede wszystkim profesjonalizm oraz pełne skoncentrowanie na potrzebach i problemach pacjenta. Do każdej osoby podchodzimy z należytą empatią, a także wrażliwością.

Wszyscy lekarze w naszym gabinecie w Lublinie posiadają wysokie umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy w zespole i w każdym momencie wspieramy się nawzajem. Regularnie wymieniamy się też spostrzeżeniami na temat danego przypadku medycznego.  

Nasi lekarze pracują w najlepszych ośrodkach, stale podnosząc swoje kwalifikacje, umiejętności, udoskonalając obrane specjalizacje. Są również na bieżąco ze wszelkimi nowinkami w dziedzinie neurologii, implementując najlepsze rozwiązania terapeutyczne. Niektóre wyróżniają się innowacyjnością, ale równocześnie pełnym bezpieczeństwem dla chorego.

Zakres dostępnych usług medycznych obejmuje między innymi szczegółowe: analizy, badania, wywiady z pacjentem, a także weryfikację wcześniejszej dokumentacji. Diagnozujemy i leczymy wszystkie choroby neurologiczne i schorzenia układu nerwowego:

Bez względu na stopień zaawansowania danej dolegliwości nasza przychodnia w Lublinie oferuje rozwiązania najlepsze dla stanu zdrowia i ogólnego komfortu pacjenta. Precyzyjne oraz dokładne informacje, jakich udziela lekarz prowadzący, pozwalają lepiej zrozumieć dalsze procedury postępowania medycznego. Lublin to oczywiście różne ośrodki i prywatne gabinety neurologiczne. Nierzadko trafiają więc do nas osoby, którym do tej pory nie udało się jeszcze skutecznie pomóc. W naszej poradni mają szansę na całkowite wyleczenie lub też istotne zredukowanie bólu związanego z przebiegiem konkretnej choroby.

Współpracujemy jedynie z najlepszymi laboratoriami w Polsce. Oferujemy pełen panel badań diagnostycznych.

Zapraszamy do punktu pobrań SYNEVO mieszczącego się w naszej placówce – szczegóły znajdziecie Państwo na stronie https://www.synevo.pl/

Zapraszamy na badania genetyczne pozwalające określić prawdopodobieństwo wystąpienia określonych chorób neurologicznych. W rezultacie można wykryć niewielkie zmiany na poziomie komórkowym. Jako jedyni oferujemy w naszej placówce  możliwość konsultacji genetycznych.

Wskazania do wizyty

Bez względu na podejrzenia pierwszym etapem sprawdzenia własnego stanu zdrowia jest wizyta u lekarza rodzinnego. Wstępne badanie może wiązać się ze skierowaniem do specjalisty, którym będzie właśnie neurolog. Do najczęstszych wskazań będących podstawą decyzji należą: zawroty głowy, zaburzenia widzenia, kłopoty z utrzymaniem równowagi, bóle kręgosłupa czy samoistne drżenie mięśni. Nie zawsze muszą świadczyć o poważnej chorobie, ale trzeba to zweryfikować poprzez pogłębione badania. W każdym przypadku może liczyć się czas.

Nasze specjalistyczne Centrum Medyczne wspiera pacjenta rzetelną i pełną informacją. Oczywiście kontakty telefoniczne czy mailowe dotyczą wyłącznie kwestii organizacyjnych, takich jak: data wizyty, niezbędne dokumenty, przełożenie terminu czy inne obszary formalne. Z kolei w samym gabinecie neurologa można liczyć na dokładne wyjaśnienie wszystkich zagadnień medycznych związanych z danym przypadkiem. Wiedza na temat własnej choroby wpływa na większą świadomość oraz konieczność podjęcia stosownych działań terapeutycznych.

imedica.centrumpark@gmail.com

733 700 815

Leszczyńskiego 60/58

20-068 Lublin

Aktualności

© 2020 All rights RESERVED