najwyższa jakość - CENTRUM MEDYCZNE IMEDICA

Chirurg
Naczyniowy

 Dr hab. n. med. Stanisław Przywara

 

Odwiedź nasz gabinet chirurgii naczyń!

Chirurgia

Naczyniowa - LUBLIN

 • Zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów z:

  – żylakami kończyn dolnych

  – przewlekłą chorobą i niewydolnością żylną 

  – żylną chorobą zakrzepowo-zatorową (zakrzepica żył głębokich, powierzchownych, zatorowość płucna)

  – zespołem pozakrzepowym

  – przewlekłym niedokrwieniem kończyn dolnych

  – chromaniem przestankowym 

  – miażdżycą tętnic szyjnych

  – tętniakami aorty brzusznej

  – przewlekłą niewydolnością nerek, wymagających wytworzenia dostępu naczyniowego do hemodializy

 • Zakres udzielanych konsultacji obejmuje również kwalifikację do leczenia minimalnie-inwazyjnego lub operacyjnego: 

  – żylaków kończyn dolnych (leczenie laserem wewnątrz-żylnym: EVLT, EVLA, skleroterapia / obliteracja)

  – przewlekłego niedokrwienia kończyn dolnych (chromanie przestankowe) i krytycznego niedokrwienia kończyn dolnych

  – zespołu stopy cukrzycowej

  – miażdżycy tętnic szyjnych

  – tętniaków aorty brzusznej

  – wytwarzania i utrzymania dostępu naczyniowego do hemodializy (przetoki tętniczo-żylne / protezy do hemodializy, implantacje cewników do hemodializy, przezskórne angioplastyki przetok tętniczo-żylnych, angioplastyki spływu żył centralnych)

              Świadczona diagnostyka ultrasonograficzna obejmuje badania USG Color Doppler układu żylnego i tętniczego, w tym ultrasonograficzną diagnostykę obrazową żylaków kończyn dolnych, zakrzepicy układu żył głębokich i powierzchownych, zwężeń i niedrożności tętnic kończyn dolnych, zwężeń i niedrożności tętnic szyjnych i kręgowych w odcinku zewnątrzczaszkowym, oraz tętniaków aorty brzusznej i tętnic biodrowych. 

Sprzęt medyczny
Dr Przywara zdjecie
 

Doświadczony chirurg naczyniowy

DIAGNOSTYKA I LECZENIE

Chirurg naczyniowy – Lublin

Ludzki organizm to prawdziwy fenomen złożony z wielu zależnych od siebie układów, które pracują bez przerwy przez całe życie człowieka. Nikogo więc nie dziwi, że w pewnych sytuacjach nasz organizm może wymagać profesjonalnej pomocy. Taką oferujemy w Centrum Medycznym IMEDICA, mającym siedzibę w mieście Lublin. Wśród lekarzy specjalistów zasilających nasze szeregi znajduje się m.in. chirurg naczyniowy. Zapewniamy pomoc specjalistów o potwierdzonych w praktyce kwalifikacjach. Dzięki nim oraz nowoczesnemu sprzętowi, jakim dysponujemy w klinice, mają Państwo maksymalną szansę na powrót do pełni zdrowia. Stawiamy rzetelne diagnozy, dbając o komfort pacjentów.

Kto powinien zgłosić się do chirurga naczyniowego?

Chirurg naczyniowy okaże się dla Państwa nieocenionym wsparciem w przypadku kwestii dotyczących np. udrażniania naczyń krwionośnych, czy też protez naczyniowych. Pacjenci z Lublina mogą poza tym liczyć na profesjonalną konsultację w zakresie obejmującym zmiany miażdżycowe, zatory, czy też choroby nowotworowe układu naczyniowego. W najogólniejszej definicji chirurg naczyniowy zajmuje się zarówno diagnozowaniem, jak i leczeniem schorzeń dotyczących naczyń krwionośnych oraz układu limfatycznego.

Dysponujemy szeroką kadrą doświadczonych profesjonalistów

W skład kadry medycznej Centrum Medycznego IMEDICA wchodzą wyłącznie najwyższej klasy specjaliści o uznanej renomie. Współpracujemy z chirurgami naczyniowymi z Lublina, posiadającymi odpowiednie umiejętności oraz wiedzę. Nasi specjaliści cały czas poszerzają swoje kwalifikacje. Mowa tu z jednej strony o teoretycznej części ich fachu, a z drugiej o praktycznych aspektach zawodu lekarza. Dzięki takiemu doborowi personelu medycznego mają Państwo pewność, że w jednym miejscu otrzymają kompleksową pomoc. 

IMEDICA – troszczymy się o pacjentów

Leczenie schorzeń, szczególnie tych najbardziej niebezpiecznych, nie należy do łatwych zadań i jest często trudnym okresem dla pacjenta. Jako specjaliści o dużym doświadczeniu doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o komfort osób, które odwiedzają nasze centrum w miejscowości Lublin. Podczas wizyty chirurg naczyniowy skupia się z jednej strony na postawieniu trafnej diagnozy, a z drugiej wkłada wysiłek w czytelne przekazanie posiadanej wiedzy. Mogą Państwo liczyć na wyczerpującą odpowiedź na każde pytanie. 

Lekarze pracują na najlepszym sprzęcie

W dzisiejszych czasach nie wystarcza, aby lekarz posiadał jedynie odpowiednią i systematycznie aktualizowaną wiedzę. Do codziennej pracy konieczny jest również odpowiedni sprzęt. To kolejne pole, na którym możemy się pochwalić sporymi osiągnięciami. Każdy chirurg naczyniowy pracujący w IMEDICA otrzymuje do użytku najnowszej klasy urządzenia. Stawiamy na technologicznie zaawansowany sprzęt. Jego innowacyjny charakter ułatwia rozpoznanie choroby, a także pomaga wyleczyć konkretne schorzenia. Na miejscu wykonujemy chociażby badanie takie jak USG Doppler, pozwalające określić drożność tętnic. 

Stosujemy różne metody leczenia

Do każdego pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób. Podczas procesu diagnozowania schorzenia oraz jego leczenia nigdy nie chodzimy na skróty. Zawsze dokładnie sprawdzamy Państwa stan i dopiero na tej podstawie chirurg naczyniowy podejmuje decyzje o kolejnych krokach. W Centrum Medycznym IMEDICA w Lublinie oferujemy zarówno małoinwazyjne metody leczenia, jak i bardziej skomplikowane sposoby. Nasi lekarze wszystkie decyzje podejmują z myślą o dobru pacjenta, czyli jego powrocie do pełnej sprawności. Zachęcamy do umówienia się na wizytę. W razie pytań można się z nami skontaktować za pośrednictwem mediów społecznościowych, telefonicznie lub mailowo.

imedica.centrumpark@gmail.com

733 700 815

Leszczyńskiego 25 lokal U0.09

20-068 Lublin

Aktualności

© 2022 All rights RESERVED