najwyższa jakość - CENTRUM MEDYCZNE IMEDICA

PORADNIA
GINEKOLOGICZNO
POŁOŻNICZA

Z myślą o kobietach otworzyliśmy nowoczesne gabinety ginekologiczne zapewniające opiekę na najwyższym poziomie. Odwiedź nasz gabinet ginekologiczno położniczy!

ciąża

POŁOŻNA, GINEKOLOG - LUBLIN

Imedica Centrum Medyczne zajmuje się kompleksową opieką nad kobietami w okresie ciąży. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w tym ważnym czasie niezbędny jest dostęp do profesjonalnych usług w zakresie diagnostyki ginekologiczno-położniczej oraz szeregu badań laboratoryjnych.

Lekarz ginekolog z placówki Imedica stanowi gwarancję odpowiedniej wiedzy i doświadczenia zawodowego. Opieką obejmujemy zarówno Pacjentki w ciążach fizjologicznych, jak i wysokiego ryzyka. Kompetencje specjalistów pozwalają na prowadzenie Pacjentek z chorobami nerek, wadami serca lub zaburzeniami krzepnięcia krwi. Jeśli poszukują Państwo ginekologa w Lublinie, aby prywatnie udać się na fachową konsultację, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy również komfortową atmosferę.

W szeroki zakres naszych usług wchodzi diagnozowanie i terapia niepłodności, a także poronień oraz zaburzeń seksualnych u kobiet. Dodatkowo mogą Państwo wykonać u nas pełen zakres badań diagnostycznych, w skład których wchodzą: badania prenatalne, badania genetyczne w Lublinie, USG oraz KTG. Jeśli zatem szukają Państwo dobrych ginekologów w mieście Lublin, serdecznie zapraszamy.

Sprzęt medyczny
ginekolog lublin

PORADNIA GINEKOLOGICZNO POŁOŻNICZA Imedica - OFERUJEMY SKUTECZNE LECZENIE

Ginekolodzy z placówki Imedica Lublin to prawdziwi specjaliści, którzy otaczają nasze Pacjentki pełną opieką i zrozumieniem. Wybór odpowiedniego lekarza jest bardzo ważny w okresie ciąży i odgrywa dla kobiet istotną rolę. Ginekolog położnik z Imedica do każdego z przypadków podchodzi indywidualnie i zapewnia najwyższą jakość opieki zdrowotnej. Wzajemne zaufanie i zrozumienie sprawia, że wizyta ginekologiczna przebiega w sposób niezwykle komfortowy. Pacjentki czują się bezpiecznie, wiedząc, że są w rękach najlepszych specjalistów. Dodatkowo w trakcie przeprowadzania badań wykorzystywany jest wysokiej jakości sprzęt, który gwarantuje wysoką skuteczność i dokładność. Zakres oferowanych przez nas usług jest naprawdę szeroki, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

PRYWATNA PRZYCHODNIA I PORADNIA GINEKOLOGICZNO POŁOŻNICZA ZAPRASZA

Skutecznie, bezpiecznie, prywatnie – lekarz ginekolog w Imedica w Lublinie to gwarancja najwyższej jakości usług medycznych. Zadowolenie naszych Pacjentów stanowi dla nas priorytet. Zapraszamy do kontaktu.

dsc_9972bm
dsc_0189bm

Diagnostyka

LUBLIN - GABINET GINEKOLOGICZNY IMEDICA

PORADNIA GINEKOLOGICZNO POŁOŻNICZA OFERUJE

  • Specjalistyczne konsultacje ginekologiczne
  • Konsultacje endokrynologiczne w zakresie ginekologii
  • Antykoncepcja
  • Hormonalna terapia zastępcza
  • Profilaktyka nowotworów
  • Pełen zakres badań diagnostycznych
  • Badania cytologiczne
  • Kolposkopia
  • USG
Follow us

kontakt

lokalizacja

Leszczyńskiego 25

lokal U0.09

20-068 Lublin

Skontaktuj się z nami

Oddzwonimy jak najszybciej

© All Rights RESERVED 2023