iMedica_icon-10
Icon_set_04_19_a-13

Pulmonolog - Lublin
Najlepsi Specjaliści

W naszej praktyce największy nacisk kładziemy na profesjonalizm. Naszą wizytówką jest nasza praca, dlatego każdemu pacjentowi poświęcamy pełną uwagę.

Pulmonologia

W naszym Centrum Medycznym konsultacji udzielają tylko najlepsi lekarze z renomowanych ośrodków akademickich.

Pulmonolog Lublin

Długotrwały kaszel i duszności stały się dla Ciebie niemałym utrapieniem? Szukasz godnego zaufania, wysoko wykwalifikowanego pulmonologa na terenie Lublina?

 W Imedica Centrum Medyczne dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci uzyskali specjalistyczną i w pełni profesjonalną pomoc lekarską. W naszej poradni, prowadzący Cię lekarz pulmonolog z Lublina, po uzyskaniu niezbędnych informacji dotyczących m.in. wcześniejszego leczenia lub występowania innych, ewentualnych schorzeń, zleci bądź osobiście przeprowadzi niezbędne badania. W następnej kolejności zdecyduje o formie leczenia, uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby czy sugestie.

Choroby bądź schorzenia układu oddechowego są coraz częstszym powodem, dla którego Pacjenci decydują się na wizytę u lekarza.

Najczęściej są to osoby palące lub mające problem z oddychaniem, osoby mające regularną styczność ze szkodliwymi pyłami, zanieczyszczeniem powietrza, walczące z infekcją wirusową bądź borykające się z różnorodnymi schorzeniami na podłożu genetycznym lub alergicznym. Należy jednak pamiętać, że wizyta u lekarza rodzinnego nie wystarczy. Odczuwając jakiekolwiek problemy z oddychaniem, zdecydowanie warto umówić się do specjalisty w tej dziedzinie, czyli pulmonologa w Centrum Medycznym Imedica. Lekarz tej specjalności (czyli Pulmonolog Lublin) jest odpowiedzialny przede wszystkim za diagnostykę oraz proces leczenia różnorodnych schorzeń układu oddechowego.

Oczywiście na wizytę można się również umówić w celach profilaktycznych, aby skutecznie zapobiec powstaniu lub rozwojowi choroby układu oddechowego.

Jeśli posiadasz jakiekolwiek obawy bądź pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia naszej poradni pulmonologicznej. Z pewnością zespół naszych specjalistów postara się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Dla nas najważniejsza jest pomoc w odzyskaniu dobrej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej.

Ze względu na intensywny tryb życia oraz łatwy dostęp do Internetu czy mediów społecznościowych Pacjenci coraz częściej decydują się na samodzielną diagnostykę. Zazwyczaj eksperymentowanie na własnym organizmie staje się jednym z niebezpieczeństw, których należy unikać, w szczególności jeśli istnieje możliwość umówienia się na wizytę do naszego pulmonologa w Lublinie, posiadającego wieloletnie doświadczenie, niezliczoną ilość wdzięcznych oraz lojalnych Pacjentów. Jeśli więc zauważyłeś u siebie bądź bliskiej Ci osoby jakikolwiek z poniżej wymienionych objawów, koniecznie odwiedź naszą poradnię pulmonologiczną:
• problemy z oddychaniem w postaci duszności lub płytkiego oddechu, uczucie braku powietrza lub szybkie męczenie
• ucisk w klatce piersiowej podczas oddychania,
• występowanie nietypowych dźwięków podczas oddychania, np. świst,
• chrapanie oraz przerwy w oddychaniu podczas snu (tzw. bezdech senny)
• nawracające choroby układu oddechowego np. zapalenie płuc,
• odkrztuszanie flegmy, krwi lub suchego kaszlu
• niepokojące opisy badania radiologicznego płuc (zdjęcie RTG lub tomograf)

imedica.centrumpark@gmail.com

733 700 815

Leszczyńskiego 60/58

20-068 Lublin

Aktualności

© 2021 All rights RESERVED