iMedica_icon-10
Icon_set_04_19_a-13

Kardiologia - Lublin
Najlepsi Specjaliści

W naszej praktyce największy nacisk kładziemy na profesjonalizm.
Naszą wizytówką jest nasza praca, dlatego każdemu pacjentowi poświęcamy pełną uwagę.

Najlepsi
Kardiolodzy
w Lublinie

W naszym Centrum Medycznym IMEDICA Lublin konsultacji udzielają tylko najlepsi lekarze kardiologii z renomowanych ośrodków akademickich.

Umów wizytę u lekarza kardiologa w Lublinie!

Kardiolog - Lublin

Imedica obejmuje opieką Pacjentów dotkniętych różnego rodzaju chorobami serca i układu krążenia. Nasza poradnia kardiologiczna w Lublinie zapewnia kompleksowe usługi w zakresie przeprowadzania pełnej diagnostyki kardiologicznej w celu wykrycia chorób. Przeprowadzamy szereg czynności, takich jak badania obrazowe, inwazyjne lub laboratoryjne.

W trakcie codziennej pracy korzystamy z wiedzy i doświadczenia wysoko wyspecjalizowanych lekarzy kardiologów. Kardiolodzy tworzący zespół w Imedica Centrum Medyczne w Lublinie cechują się pełnym profesjonalizmem w celu wykrycia choroby.

Kardiolog Lublin – czyli profesjonalna pomoc

Jeśli poszukujecie zatem Państwo miejsca, w którym zostaniecie otoczeni fachową opieką kardiologów zajmujących się skutecznym leczeniem, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Gwarantujemy szybką i trafną diagnozę oraz podjęcie bezpiecznego, zapewniającego doskonałe rezultaty leczenia chorób.

Termin wizyt określamy przy rejestracji.


Poradnia kardiologiczna IMEDICA w Lublinie

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Tomaszewski

Dr hab. n. med. Michał Tomaszewski

Dr n. med. Bartosz Kondracki

To co nas wyróżnia to profesjonalizm lekarzy kardiologii.

Lekarze kardiolodzy z Imedica Lublin posiadają niezbędne umiejętności i kompetencje potwierdzone stosownymi certyfikatami. Nasi lekarze nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, a praca przy skomplikowanych przypadkach chorób sprawia, że ich doświadczenie zawodowe jest nie do przecenienia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania prywatnie z usług kardiologów w Imedica Centrum Medyczne Lublin.

Poradnia kardiologiczna Imedica Lublin w swojej codziennej pracy zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem wszystkich chorób układu krążenia. To właśnie one odpowiedzialne są za najczęstszą przyczynę zgonów w Polsce. Zachorowalność na dolegliwości układu krwionośnego niestety jest bardzo wysoka. Powody ich powstawania mogą być bardzo różne i wynikać na przykład ze stosowania nieodpowiedniej diety lub zbyt małej ilości aktywności fizycznej. Lekarz kardiolog w placówce Imedica Centrum Medyczne Lublin właściwie zdiagnozuje oraz podejmie się leczenia takich schorzeń, jak nadciśnienie tętnicze lub niewydolność serca. Zgłosić się mogą do nas również osoby, które mają wrodzone bądź nabyte z biegiem lat wady serca. Oferujemy też leczenie w sytuacjach, gdy podejrzewa się / pojawiają sie:

  • chorobę niedokrwienną serca,
  • nadciśnienie tętnicze
  • zaburzenia rytmu serca
  • nadciśnienie płucne
  • choroby i wady serca
  • omdlenia i kołatania serca


W niektórych przypadkach leczenie z wykorzystaniem środków farmakologicznych może okazać się niewystarczające. Z tego powodu w naszej placówce kwalifikujemy również do badań i zabiegów inwazyjnych, takich jak na przykład koronarografia, badania hemodynamiczne, elektrofizjologiczne, przezskórne zabiegi redukcji niedomykalności mitralnej lub zamykanie ubytków ASD, PFO. Lekarz kardiolog dobierze odpowiednie leczenie.  

Echo serca stanowi jedno z najczęściej wykonywanych badań diagnostycznych. To dzięki niemu możliwe staje się wykrycie wielu stanów chorobowych. Podczas badania USG wykorzystywane są fale akustyczne o wysokiej częstotliwości. Mają zdolność przenikania do komórek ludzkiego organizmu. Obraz badanego narządu wyświetlany jest na monitorze, co pozwala na poddanie go szczegółowej analizie. Wykonując prywatne badanie USG, nasz kardiolog z Imedica Centrum Medyczne Lublin posłuży się najwyższej jakości sprzętem renomowanych marek. Nasi specjaliści są autorytetami w dziedzinie kardiologii oraz echokardiografii. Zdecydowanie można im zaufać.

Holter EKG pozwala na monitorowanie akcji serca przez 24 lub 48 godzin. Niektórych dolegliwości pochodzących ze strony serca nie można w pełni zdiagnozować podczas odbycia standardowej wizyty. Holter EKG staje się w tym momencie niezwykle przydatnym urządzeniem. Sprawdzi się przede wszystkim w przypadkach nawracającego kołatania serca,  w sytuacji zaburzenia rytmu serca, omdleń lub przy ocenie sprawności wszczepionego rozrusznika serca.

Samo badanie jest niezwykle proste i nie powinno stanowić dla Pacjenta zbyt dużego dyskomfortu. Wszystkie codzienne aktywności mogą, a nawet powinny odbywać się w dokładnie taki sam sposób, jak każdego dnia. Elektrody przypięte do klatki piersiowej Pacjenta łączą się z urządzeniem rejestrującym EKG. Przeprowadzenie badania metodą Holtera jest całkowicie bezpieczne i świetnie sprawdza się na przykład przy wykrywaniu arytmii serca. Nie jest to bowiem możliwe przy zastosowaniu tradycyjnego badania EKG.

Z tego typu usługi można również skorzystać w naszej Poradni Kardiologicznej w Lublinie. Badanie zalecane jest przed docelowym leczeniem w przypadku wątpliwości diagnostycznych. Lekarz kardiolog z Lublina odpowiednio zinterpretuje powstałe wyniki. 

 
*możliwość wykonania badania pilnego/cito
*możliwość dojazdu do pacjenta
 
Holter ekg 24h 150PLN
Holter ekg 48h 230PLN
Holter ekg 72h 320PLN
Holter ekg 7dni – zadzwoń do rejestracji 733 700 815
 
 

Nadciśnienie tętnicze stanowi w dzisiejszych czasach ogromny problem, z którym zmaga się coraz większa liczba Pacjentów. Dobry kardiolog z placówki Imedica Centrum Medyczne Lublin daje możliwość skorzystania z holtera ciśnieniowego ABPM. Jego zadaniem jest automatyczne mierzenie ciśnienia tętniczego w ciągu 24 godzin. Poszczególne wyniki rejestrowane są w sposób automatyczny w odstępie kilkunastu minut. W rezultacie ryzyko wystąpienia błędu pomiarowego zostaje zminimalizowane. Badanie nie jest uciążliwe dla Pacjenta i nie ogranicza jego codziennych aktywności. Przed przystąpieniem zaleca się luźny ubiór, który nie będzie ograniczał napełniania mankietu powietrzem.

Koszy wykorzystania Holtera ciśnieniowego 24h 130PLN

Poradnia kardiologiczna Imedica Centrum Medyczne Lublin to również możliwość wykonania badań laboratoryjnych oraz genetycznych. W trakcie ich realizacji współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w Polsce. W rezultacie zyskujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości oraz możliwość szybkiego uzyskania wyników. Pełen panel badań diagnostycznych dostępny w jednym miejscu sprawia, że można zaoszczędzić sporo czasu koniecznego do odwiedzania poszczególnych placówek. Dajemy również możliwość skorzystania ze specjalistycznych porad genetycznych. Badania genetyczne w Lublinie pozwalają udzielić odpowiedzi na temat prawdopodobieństwa wystąpienia chorób układu krążenia, zaburzeń rytmu serca. Lekarz Kardiolog odpowiednio zinterpretuje wynik, co pomoże w diagnostyce.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej prywatnej placówki medycznej. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów, indywidualne podejście oraz najnowsze technologie sprawiają, że jest to miejsce, które docenią nawet najbardziej wymagający Pacjenci.

imedica.centrumpark@gmail.com

733 700 815

Leszczyńskiego 60/58

20-068 Lublin

Aktualności

© 2021 All rights RESERVED