najwyższa jakość - CENTRUM MEDYCZNE IMEDICA

Przygotuj
ciało i umysł
na poród

Kompleksowy kurs okołoporodowy
Cykl szczegółowych wykładów
Warsztaty prowadzone przez wykwalifikowane położne

Odwiedź nasz gabinet ginekologiczno-położniczy!

ciąża

POŁOŻNA - LUBLIN

Imedica Centrum Medyczne zajmuje się kompleksową opieką nad kobietami w okresie ciąży. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w tym ważnym czasie niezbędny jest dostęp do profesjonalnych usług w zakresie opieki okołoporodowej, diagnostyki ginekologiczno-położniczej oraz szeregu badań laboratoryjnych.

Położne z placówki Imedica stanowią gwarancję odpowiedniej wiedzy i doświadczenia zawodowego. Jeśli poszukują Państwo położnej w Lublinie, która zapewni edukację okołoporodową na najwyższym poziomie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy również komfortową atmosferę ponieważ zajęcia prowadzone są w małych grupach lub indywidualnie.

Z myślą o pacjentkach ciężarnych otworzyliśmy profesjonalną szkołę rodzenia, która pomoże kompleksowo przygotować się do okresu ciąży, porodu oraz roli rodzica. 

Z nami przygotujecie się psychicznie i fizycznie na poród. Szkoła rodzenia Imedica umożliwi Państwu zdobycie niezbędnej wiedzy, praktycznych umiejętności oraz rozwieje wszelkie obawy i wątpliwości.

Sprzęt medyczny
IMG_2780-Edit

POŁOŻNE Imedica - SKUTECZNA EDUKACJA

Położne z placówki Imedica Lublin to specjaliści, którzy otaczają nasze Pacjentki profesjonalną opieką i zrozumieniem

Centrum Medyczne Imedica zajmuje się kompleksowo pacjetnkami w okresie ciąży. Zdajemy sobie sprawę ile pytań nasuwa się przed porodem, dlatego chcemy dać Państwu dostęp do najaktualniejszej wiedzy, niezbędnych warsztatów oraz usług medycznych wykonywanych przez doświadczone położne. Nasza Szkoła Rodzenia Imedica pozwoli Państwu uporządkować nową i zdobytą dotychczas wiedzę oraz poznać swoje umiejętności na zajęciach praktycznych.

Położne z Centrum Medycznego IMEDICA Lublin w codziennej pracy bazują na swoim doświdczeniu i stale zdobywanej wiedzy, tak aby zapewnić naszym pacjentkom najlepszą opiekę. Nasz personel otacza pacjentki zrozumieniem, dba o ich bezpieczeństwo i na każdym kroku gwarantuje komfortową atmosferę.

Kompetencje naszego personelu umożliwiają przeprowadzenie holistycznego kursu okołoporodowego omawiającego wyczerpująco wszystkie niezbędne w tym wyjątkowym czasie zagadnienia. W Centrum Medycznym Imedica skorzystają Państwo z konsultacji położniczych, które odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą rozwiązać problemy związane z okresem ciąży, porodu i macierzyństwa.

 

Chcąc zapewnić Państwu kompleksowy kurs okołporodowy stworzyliśmy ofertę opierającą się na cyklu wykładów, warsztatach i usługach. W planie Szkoły rodzenia Imedica znajduje się wszystko czego będą Państwo potrzebować w zarówno w ciąży jak i po niej. Poza szczegółowym kompedium wiedzy, mogą Państwo doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe techniki na niezbędnych dla przyszłego rodzica warsztatach. Ponadto nasza placówka medyczna umożliwia przeprowadzenie badania KTG przez doświadczone położne, wykonanie wszystkich niezbędnych badań laboratoryjnych.

W ramach zajęć oferujemy szereg dodatkowych badań (KTG, Holter ciśnieniowy, badania laboratoryjne).

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

 

PRYWATNA SZKOŁA RODZENIA ZAPRASZA

Skutecznie, bezpiecznie, prywatnie – położna w Imedica w Lublinie to gwarancja najwyższej jakości usług medycznych. Zadowolenie naszych Pacjentów stanowi dla nas priorytet. Zapraszamy do kontaktu

dsc_9972bm
IMG_9780

POŁOŻNICTWO

LUBLIN - GABINET POŁOŻNICZY IMEDICA

PORADNIA GINEKOLOGICZNO POŁOŻNICZA

  • Specjalistyczne konsultacje położnych
  • Kursy przedporodowe 
  • Kursy poporodowe
  • KTG
  • Pełen zakres badań diagnostycznych
  • Indywidualne zajęcia praktyczne
  • Zajęcia praktyczne w małych grupach

imedica.centrumpark@gmail.com

733 700 815

Leszczyńskiego 25 lokal U0.09

20-068 Lublin

Aktualności

© 2021 All rights RESERVED