Icon_set_10_19-27
iMedica_icon-09

Nefrologia
Najlepsi Specjaliści

W naszej praktyce największy nacisk kładziemy na profesjonalizm. Naszą wizytówką jest nasza praca, dlatego każdemu pacjentowi poświęcamy pełną uwagę.

Poradnia
Nefrologiczna

W naszym Centrum Medycznym konsultacji udzielają tylko najlepsi lekarze z renomowanych ośrodków akademickich.

Poradnia
Nefrologiczna

Naszą specjalnością jest opieka nad pacjentami m.in. z chorobami nerek oraz układu moczowego (poradnia nefrologiczna). Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie leczenia oraz diagnostyki poprzez dostęp do wiedzy i doświadczenia najlepszych lekarzy nefrologów. To szansa na całkowite wyzdrowienie, a także pozbycie się nawracających dolegliwości bólowych.

Specjalistyczna poradnia nefrologiczna prowadzona jest poprzez nasze Centrum Medyczne w Lublinie na najwyższym poziomie. Analiza wyników pogłębionych badań pozwala postawić właściwą diagnozę i opracować dalsze leczenie. Dla pacjenta oznacza to odpowiednią weryfikację wcześniejszych podejrzeń lekarza rodzinnego. Można to uczynić na podstawie: USG nerek, oznaczenia w morfologii czy stężeń w moczu. Da to wiarygodny obraz sytuacji.    

Dr n. med. Grażyna Orłowska-Kowalik

Wyróżnia nas profesjonalizm. Wszyscy lekarze w naszym gabinecie posiadają wysokie kwalifikacje, które są poparte certyfikatami. Cechują nas: praca zespołowa, wiarygodność i zaufanie.

Pani Doktor Grażyna Orłowska-Kowalik jest adiunktem w Katedrze i Klinice Nefrologii SPSK4 w Lublinie. Ma wieloletnie doświadczenie w leczeniu chorzeń nerek.

Pełne leczenie w Lublinie to też bezpośredni kontakt z pacjentem, oparty na całkowitej dyskrecji oraz poufności. Nasza poradnia nefrologiczna przestrzega restrykcyjnych procedur związanych z bezpieczeństwem oraz tajnością danych medycznych. Godny zaufania nefrolog właściwie przeprowadzi pacjenta przez cały proces diagnostyczny i terapeutyczny. Pozwoli to lepiej znieść pewne uciążliwości związane z przebiegiem wizyty. Czas oczekiwania na wejście do gabinetu jest naprawdę krótki.

Niezależnie od określonych wskazań lekarza pierwszego kontaktu każde specjalizacje mają własne procedury. Także w nefrologii liczy się całościowy ogląd dotychczasowej diagnozy, wzbogacony o własną ocenę. Leczymy wszystkie choroby nerek oraz układu moczowego:

  • ostra oraz przewlekła choroba nerek
  • stany zapalne układu moczowego
  • stany zapalne nerek
  • kamica nerkowa
  • zespół nerczycowy
  • prowadzenie pacjentów hemodializowanych

Cena konsultacji nefrologicznej 150PLN

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi ośrodkami w Polsce.

Oferujemy pełen panel badań diagnostycznych. 

Zapraszamy do punktu pobrań SYNEVO mieszczącego się w naszej placówce – wszystkie szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej https://www.synevo.pl/.

Zapraszamy na badania genetyczne pozwalające określić prawdopodobieństwo wystąpienia wielu chorób. Niektóre z nich wiążą się z możliwością dziedziczenia takiego ryzyka. W placówce oferujemy (jako jedyni!) możliwość konsultacji z dziedziny nefrologii.

Nasze Centrum Medyczne to profesjonalizm widoczny w każdym aspekcie organizacji wizyty. Zarówno kontakt telefoniczny czy mailowy, jak i bezpośrednie pojawienie się w gabinecie mają szybką, przejrzystą formę. Dla pacjenta oznacza to przede wszystkim ograniczenie zbędnych procedur rejestracyjnych, które wykona pracownik poradni. Ponadto można liczyć na stale aktywny numer kontaktowy. W porównaniu do większych sieci medycznych czas oczekiwania na połączenie jest zdecydowanie krótszy. U nas można szybko zasięgnąć wszystkich informacji lub umówić się na konsultację w danym terminie. Zdecydowaną większość działań formalnych można też załatwić online. Wystarczy skorzystać z właściwego formularza lub zapoznać się z treściami dostępnymi na stronie internetowej. Nasza poradnia nefrologiczna cechuje się także nowoczesnym wyposażeniem i solidny sprzętem spełniającym najwyższe standardy medyczne. Maksymalne bezpieczeństwo przy zachowaniu pełnej dokładności ogranicza ryzyko powikłań po wielu zabiegach. Z kolei badania są możliwie mało inwazyjne, co zwiększa komfort oraz eliminuje niepotrzebny stres każdego pacjenta.

imedica.centrumpark@gmail.com

733 700 815

Leszczyńskiego 60/58

20-068 Lublin

Aktualności

© 2020 All rights RESERVED