Icon_set_10_19-23
iMedica_icon-05

Hematolog - Lublin
Najlepsi Specjaliści

Nasza poradnia hematologiczna kładzie nacisk na profesjonalizm. Wizytówką IMEDICA jest nasza praca, dlatego każdego pacjenta traktujemy bardzo indywidualnie⟶

Hematologia

W naszym Centrum Medycznym IMEDICA Lublin konsultacji udzielają tylko najlepsi lekarze z renomowanych ośrodków akademickich.

Hematolog - Lublin

Lekarze hematolodzy w Lublinie, w naszej prywatnej placówce medycznej, kompleksowo zajmują się świadczeniem profesjonalnych usług w zakresie diagnostyki hematologicznej. W Imedica skorzystać można także z szerokiego zakresu badań laboratoryjnych i genetycznych.

Dobro naszych Pacjentów jest dla nas bardzo ważne, dlatego otaczamy ich pełną opieką, wsparciem, zapewniając najskuteczniejsze metody leczenia w celu dojścia do zdrowia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą naszej placówki i skorzystania prywatnie z wizyty u hematologa w Lublinie.


Poradnia Hematologiczna IMEDICA Lublin

Dr n. med. Marta Morawska

Lekarze hematolodzy w Lublinie w Imedica Centrum Medyczne tworzą zespół wykwalifikowanych specjalistów. Nieustannie podnoszą swoje kompetencje w najlepszych ośrodkach uniwersyteckich. Posiadają również bardzo bogate doświadczenie zawodowe, które umożliwia im stawianie trafnych diagnoz i podejmowanie skutecznego leczenia. Do każdego badanego podchodzą w sposób indywidualny, szczegółowo analizując dany przypadek. Stawiamy na komfort i luźną atmosferę, która opiera się na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Wizyta u hematologa nie musi stanowić traumatycznego przeżycia. Pomoc Pacjentom jest najważniejszym elementem naszej pracy.

Hematolog w naszej placówce w Lublinie zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób mających związek z krwią i układem krwiotwórczym. Pacjenci zgłaszają się do nas z różnego typu jednostkami chorobowymi, takimi jak:

  • niedokrwistość i czerwienica
  • małopłytkowość i nadpłytkowość
  • hemofilia
  • białaczki
  • chłoniaki
  • szpiczak
  • zaburzenia krzepnięcia krwi

 

Hematolog z Imedica Centrum Medycznego Lublin udzieli fachowej pomocy w każdym przypadku wymagającym konsultacji lekarskiej.

Hematolog Lublin

Do kluczowych dziedzin medycyny zalicza się hematologię. Doświadczony hematolog, z którego usług skorzystacie Państwo w miejscowości Lublin, pomoże rozpoznać choroby dotykające układu krwiotwórczego. Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że ma to kluczowe znaczenie dla zdrowia człowieka, bo krew podobnie jak powietrze jest nam niezbędna do życia. W Centrum Medycznym IMEDICA zatrudniamy wykwalifikowanych ekspertów, którym zapewniamy dostęp do specjalistycznych sprzętów. Dzięki takiej kombinacji stawiane diagnozy są trafne, a wybrane metody leczenia maksymalnie skuteczne. Jedną z podstawowych wartości pozostaje dla nas również wygoda pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas wizyty czuli się Państwo komfortowo. 

Hematologia ratuje zdrowie i życie

Hematolog w Lublinie diagnozuje sporą liczbę schorzeń. Nasi specjaliści opierają się zawsze na posiadanym doświadczeniu oraz uzyskanych wynikach badań. To bardzo istotny aspekt, ponieważ nieprawidłowości w parametrach krwi mogą wskazywać np. na anemię lub choroby nowotworowe. Podczas szczegółowej konsultacji hematolog potrafi zdiagnozować niedokrwistość wraz z jej rodzajami, trombofilię, nadpłytkowość, białaczkę, czy też chłoniaki. W wielu przypadkach, ze względu na charakter choroby, niezbędna staje się konsultacja z lekarzami innych specjalizacji. W razie potrzeby ich pomocy także uzyskają Państwo w naszym centrum. Pacjentom zapewniamy kompleksową opiekę. 

Objawy, na które warto zwrócić uwagę

Kiedy w takim razie warto wybrać się do hematologa w Lublinie? Po stronie istotnych objawów wskazujących na pewne problemy zdrowotne da się zapisać np. zaburzenia krzepnięcia krwi. Poza tym pacjent we własnym zakresie jest w stanie zaobserwować często występujące siniaki, krwiaki lub bladość skóry. Objawy mogą mieć oczywiście różne podłoże i być spowodowane wieloma czynnikami, niemniej warto obserwować własny organizm. Oczywiście są także symptomy, które zauważy jedynie lekarz rodzinny, a który na ich podstawie może skierować Państwa na wizytę do hematologa. Dodajmy, że choroby krwi mają dziedziczny charakter, dlatego sygnałem do odwiedzenia lekarza stają się niekiedy schorzenia w rodzinie.

Pracują u nas hematolodzy z doświadczeniem

Lekarze o konkretnej specjalizacji mają bardzo dużą wiedzę medyczną w danym zakresie. Nasi specjaliści mogą dodatkowo pochwalić się znacznym doświadczeniem. Ma to niebagatelne znaczenie w tak skomplikowanej dziedzinie, jak hematologia. W zespole posiadamy lekarzy o uznanej renomie. Co ważne, współpracujemy ze specjalistami dążącymi do systematycznego rozwoju. Hematolodzy IMEDICA stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby pozostawać na bieżąco z najnowszymi wynikami istotnych badań, sposobów diagnostyki, czy też metod leczenia. W naszych szeregach znajdą Państwo lekarzy reprezentujących kilkanaście specjalności. Wystarczy zgłosić się do siedziby centrum w miejscowości Lublin. 

Dbamy o zdrowie i samopoczucie

Kadrę Centrum Medycznego IMEDICA tworzą ludzie pełni pasji. Mowa tu nie tylko o zamiłowaniu do samej medycyny, ale także podejściu do pacjentów. Podejmujemy współpracę z lekarzami, którzy praktycznie kwalifikacje umiejętnie łączą z odpowiednim podejściem do pacjenta. Uważamy, że nie wystarczy jedynie skutecznie leczyć, ale trzeba również zadbać o komfort osób, które odwiedzają naszą placówkę w mieście Lublin. Każdy hematolog należący do zespołu zadba o Państwa jak najlepsze samopoczucie podczas wizyty. Przeprowadzi szczegółowy wywiad, a następnie w przyjazny sposób przedstawi diagnozę oraz możliwe metody leczenia lub następne kroki, jakie należy podjąć. 

Imedica Centrum Medyczne Lublin to nie tylko profesjonalni lekarze, jak hematolog, ale również możliwość wykonania kompleksowych badań laboratoryjnych. Współpraca z najlepszymi laboratoriami w Polsce zaowocowała rozbudowaną ofertą, charakteryzującą się doskonałą jakością realizowanych usług. Wyniki dostępne są bardzo szybko, a dane medyczne Pacjentów – całkowicie bezpieczne. Punkty pobrań zostały przygotowane w trosce o najwyższy komfort Pacjentów. Oferujemy także możliwość wykonania specjalistycznych badań genetycznych, które mogą określić prawdopodobieństwo wystąpienia chorób hematologicznych.

Wizyta w Centrum Medyczne Imedica Lublin

Wizyta u specjalisty może wiązać się z występowaniem pewnych obaw. Pacjenci nierzadko nie wiedzą, czego się spodziewać i w jaki sposób powinni przygotować się do badań. Nasi lekarze dokładnie zapoznają się z każdym przypadkiem i w razie konieczności zlecą wykonanie odpowiednich badań. Warto pamiętać o tym, aby zabierać ze sobą wszelką dokumentację medyczną, które mogą być pomocne w postawieniu właściwej diagnozy i określenia metod leczenia.

Każda wizyta rozpoczyna się od szczegółowego wywiadu z Pacjentem oraz analizy dostępnej dokumentacji. W trakciewizyty lekarz wykorzystuje stetoskop, dokonuje pomiaru ciśnienia oraz pulsu. Dokładnie tłumaczy przyczynę problemu oraz przebieg zaproponowanego leczenia. Dobra współpraca lekarza z Pacjentem oraz wzajemne zrozumienie jest dla nas niezwykle istotnym czynnikiem. Dzięki temu możliwe staje się uzyskiwanie lepszych wyników.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanych usług i rezerwacji wizyt. Nasi Pacjenci doceniają profesjonalizm i zaangażowanie całego personelu. Jesteśmy przekonani, że dołączą Państwo do ich grona. Jeśli dobry hematolog, to tylko w Imedica Lublin. Dobierzemy odpowiednie i skuteczne leczenie. 

Zapraszamy na wizytę! 

imedica.centrumpark@gmail.com

733 700 815

Leszczyńskiego 25 lok U0.09

20-068 Lublin

Aktualności

© 2022 All rights RESERVED