iMedica_icon-13
Icon_set_04_19_a-18

Endokrynologia
Najlepsi Specjaliści

W naszej praktyce największy nacisk kładziemy na profesjonalizm. Naszą wizytówką jest nasza praca, dlatego każdemu pacjentowi poświęcamy pełną uwagę.

Diabetologia i Endokrynologia

W naszym Centrum Medycznym konsultacji udzielają tylko najlepsi lekarze z renomowanych ośrodków akademickich.

Poradnia
Endokrynologiczna w Lublinie

Lekarze endokrynolodzy w naszej prywatnej placówce medycznej w Lublinie kompleksowo zajmują się świadczeniem profesjonalnych usług w zakresie diagnostyki endokrynologicznej. W Imedica Centrum Medyczne skorzystać można także z konsultacji diabetologicznych oraz szerokiego zakresu badań laboratoryjnych i genetycznych.

Dobro naszych Pacjentów jest dla nas bardzo ważne, dlatego otaczamy ich pełną opieką, wsparciem, zapewniając najskuteczniejsze metody leczenia. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą naszej placówki i skorzystania prywatnie z wizyty u endokrynologa w Imedica Centrum Medyczne Lublin.

  • Konsultacje endokrynologiczne
  • Konsultacje diabetologiczne
  • Badania laboroatoryjne
  • Badania genetyczne

Dr n. med. Barbara Skoczyńska

Endokrynolodzy w Imedica Centrum Medyczne w Lublinie tworzą zespół wykwalifikowanych specjalistów. Nieustannie podnoszą swoje kompetencje w najlepszych ośrodkach uniwersyteckich. Posiadają również bardzo bogate doświadczenie zawodowe, które umożliwia im stawianie trafnych diagnoz i podejmowanie skutecznego leczenia. Do każdego z Pacjentów podchodzą w sposób indywidualny, szczegółowo analizując dany przypadek. Stawiamy na komfort i luźną atmosferę, która opiera się na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Wizyta u lekarza nie musi stanowić traumatycznego przeżycia. Pomoc Pacjentom jest najważniejszym elementem naszej pracy.

Endokrynolog w naszej placówce w Lublinie zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób mających związek z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu hormonalnego. Pacjenci zgłaszają się do nas z różnego typu jednostkami chorobowymi, takimi jak:

  • nadczynność i niedoczynność tarczycy,
  • nadczynność i niedoczynność nadnerczy,
  • choroby narządów takich jak trzustka, nadnercza, jajniki lub jądra.

Z pomocy skorzystać mogą również osoby chorujące na cukrzycę lub zmagające się z takimi problemami, jak zaburzenia miesiączki, zaburzenia płodności, a nawet trądzik. Endokrynolog z Imedica Centrum Medyczne w Lublinie udzieli fachowej pomocy w każdym przypadku wymagającym konsultacji lekarskiej.

Imedica Centrum Medyczne Lublin to nie tylko profesjonalni lekarze, jak endokrynolog, ale również możliwość wykonania kompleksowych badań laboratoryjnych. Współpraca z najlepszymi laboratoriami w Polsce zaowocowała rozbudowaną ofertą, charakteryzującą się doskonałą jakością realizowanych usług. Wyniki dostępne są bardzo szybko, a dane medyczne Pacjentów – całkowicie bezpieczne. Punkty pobrań zostały przygotowane w trosce o najwyższy komfort Pacjentów. Oferujemy także możliwość wykonania specjalistycznych badań genetycznych, które mogą określić prawdopodobieństwo wystąpienia chorób endokrynologicznych.

Wizyta w Imedica Centrum Medyczne

Wizyta u lekarza specjalisty może wiązać się z występowaniem pewnych obaw. Pacjenci nierzadko nie wiedzą, czego się spodziewać i w jaki sposób powinni przygotować się do danego badania. Nasi specjaliści dokładnie zapoznają się z każdym przypadkiem i w razie konieczności zlecą wykonanie odpowiednich badań. Warto pamiętać o tym, aby zabierać ze sobą wszelką dokumentację medyczną oraz wyniki badań, które mogą być pomocne w postawieniu właściwej diagnozy i określenia metod leczenia. Każda wizyta rozpoczyna się od szczegółowego wywiadu z Pacjentem oraz analizy dostępnej dokumentacji. W trakcie badania lekarz wykorzystuje stetoskop, dokonuje pomiaru ciśnienia oraz pulsu. Dokładnie tłumaczy przyczynę problemu oraz przebieg zaproponowanego leczenia. Dobra współpraca lekarza z Pacjentem oraz wzajemne zrozumienie jest dla nas niezwykle istotnym czynnikiem. Dzięki temu możliwe staje się uzyskiwanie lepszych wyników.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanych usług. Nasi Pacjenci doceniają profesjonalizm i zaangażowanie całego personelu. Jesteśmy przekonani, że dołączą Państwo do ich grona. Jeśli dobry endokrynolog, to tylko w Imedica Centrum Medyczne w Lublinie

imedica.centrumpark@gmail.com

733 700 815

Leszczyńskiego 60/58

20-068 Lublin

Aktualności

© 2020 All rights RESERVED