iMedica_icon-13
Icon_set_04_19_a-18

Endokrynologia - Lublin
Najlepsi Specjaliści

Nasza poradnia endokrynologiczna kładzie nacisk na profesjonalizm. Wizytówką IMEDICA jest nasza praca, dlatego każdego pacjenta traktujemy bardzo indywidualnie i powaznie.

Odwiedź nasz gabinet endokrynologiczny.

Diabetologia i Endokrynologia

W naszym Centrum Medycznym IMEDICA Lublin konsultacji udzielają tylko najlepsi lekarze z renomowanych ośrodków akademickich.

Endokrynolog - Lublin

Lekarze endokrynolodzy w naszej prywatnej placówce medycznej w Lublinie kompleksowo zajmują się świadczeniem profesjonalnych usług w zakresie diagnostyki endokrynologicznej. W Imedica skorzystać można także z konsultacji diabetologicznych oraz szerokiego zakresu badań laboratoryjnych i genetycznych.

Dobro naszych Pacjentów jest dla nas bardzo ważne, dlatego otaczamy ich pełną opieką, wsparciem, zapewniając najskuteczniejsze metody leczenia w celu dojścia do zdrowia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą naszej placówki i skorzystania prywatnie z wizyty u endokrynologa w Imedica Lublin.


Poradnia endokrynologiczna Imedica Lublin

Dr n. med. Barbara Skoczyńska

Dr n. med. Agnieszka Polak


Lekarze endokrynolodzy w Imedica Centrum Medyczne w Lublinie tworzą zespół wykwalifikowanych specjalistów. Nieustannie podnoszą swoje kompetencje w najlepszych ośrodkach uniwersyteckich. Posiadają również bardzo bogate doświadczenie zawodowe, które umożliwia im stawianie trafnych diagnoz i podejmowanie skutecznego leczenia. Do każdego badanego podchodzą w sposób indywidualny, szczegółowo analizując dany przypadek. Stawiamy na komfort i luźną atmosferę, która opiera się na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Wizyta u endokrynologa nie musi stanowić traumatycznego przeżycia. Pomoc Pacjentom jest najważniejszym elementem naszej pracy.

Endokrynolog w naszej placówce w Lublinie zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób mających związek z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu hormonalnego. Pacjenci zgłaszają się do nas z różnego typu jednostkami chorobowymi, takimi jak:

  • nadczynność i niedoczynność tarczycy,
  • nadczynność i niedoczynność nadnerczy,
  • choroby narządów takich jak trzustka, nadnercza, jajniki lub jądra.

Z pomocy skorzystać mogą również osoby chorujące na cukrzycę lub zmagające się z takimi problemami, jak zaburzenia miesiączki, zaburzenia płodności, a nawet trądzik. Endokrynolog z Imedica Centrum Medycznego Lublin udzieli fachowej pomocy w każdym przypadku wymagającym konsultacji lekarskiej.

Imedica Centrum Medyczne Lublin to nie tylko profesjonalni lekarze, jak endokrynolog, ale również możliwość wykonania kompleksowych badań laboratoryjnych. Współpraca z najlepszymi laboratoriami w Polsce zaowocowała rozbudowaną ofertą, charakteryzującą się doskonałą jakością realizowanych usług. Wyniki dostępne są bardzo szybko, a dane medyczne Pacjentów – całkowicie bezpieczne. Punkty pobrań zostały przygotowane w trosce o najwyższy komfort Pacjentów. Oferujemy także możliwość wykonania specjalistycznych badań genetycznych, które mogą określić prawdopodobieństwo wystąpienia chorób endokrynologicznych.

Endokrynolog Lublin – jak wygląda wizyta w Centrum Medycznym Imedica?

Wizyta u specjalisty może wiązać się z występowaniem pewnych obaw. Pacjenci nierzadko nie wiedzą, czego się spodziewać i w jaki sposób powinni przygotować się do badań. Nasi lekarze dokładnie zapoznają się z każdym przypadkiem i w razie konieczności zlecą wykonanie odpowiednich badań. Warto pamiętać o tym, aby zabierać ze sobą wszelką dokumentację medyczną, które mogą być pomocne w postawieniu właściwej diagnozy i określenia metod leczenia.

Każda wizyta rozpoczyna się od szczegółowego wywiadu z Pacjentem oraz analizy dostępnej dokumentacji. W trakciewizyty lekarz wykorzystuje stetoskop, dokonuje pomiaru ciśnienia oraz pulsu. Dokładnie tłumaczy przyczynę problemu oraz przebieg zaproponowanego leczenia. Dobra współpraca lekarza z Pacjentem oraz wzajemne zrozumienie jest dla nas niezwykle istotnym czynnikiem. Dzięki temu możliwe staje się uzyskiwanie lepszych wyników.

 

 Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferowanych usług i rezerwacji wizyt. Nasi Pacjenci doceniają profesjonalizm i zaangażowanie całego personelu. Jesteśmy przekonani, że dołączą Państwo do ich grona. Jeśli dobry endokrynolog, to tylko w Imedica Lublin. Dobierzemy odpowiednie i skuteczne leczenie. 

Zapraszamy na wizytę! 

Follow us

kontakt

lokalizacja

Leszczyńskiego 25

Parter

20-068 Lublin

Skontaktuj się z nami

Oddzwonimy jak najszybciej

© All Rights RESERVED 2023