iMedica_icon-10
Icon_set_04_19_a-13

Dietetyka - Lublin
Najlepsi Specjaliści

Najlepsi
Dietetycy
w Lublinie

W naszym Centrum Medycznym IMEDICA Lublin konsultacji udzielają tylko najlepsi dietetycy

Umów wizytę u dietetyka w Lublinie

Dietetyk - Lublin

Szukasz profesjonalnego dietetyka w Lublinie, pod którego okiem będziesz miał możliwość dopasowania zbilansowanej diety do indywidualnych potrzeb? W Imedica Centrum Medyczne na pierwszym miejscu stawiamy nie tylko zdrowie Pacjentów, ale także ich dobre samopoczucie. Dominika Czajka to doświadczony dietetyk, który zadba zarówno o Twoje ciało jak i umysł.

 

W naszym gabinecie dietetycznym ułożymy dla Ciebie sposób odżywiania, mając na uwadze zarówno Twoje indywidualne potrzeby, prowadzony tryb życia, zapotrzebowanie organizmu na niezbędne mikroelementy, jak i wcześniej uzyskane wyniki badań. Dzięki dokładnej diagnostyce oraz szczegółowym wywiadom nasz dietetyk ułoży bogatą w witaminy oraz niezwykle smaczną dietę, która przybliży Cię do upragnionego celu znacznie szybciej, niż mogłoby Ci się wydawać.


Poradnia dietetyczna IMEDICA w Lublinie

Kiedy warto umówić się na wizytę do naszego dietetyka w Lublinie?

Niezaprzeczalnie ze względu na szerzący się trend zdrowego odżywiania w społeczeństwie zwiększyła się również świadomość wpływu odpowiednio dopasowanej diety na zdrowie, dlatego nic dziwnego, że usługi dietetyków cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli mieszkasz na terenie Lublina lub w jego okolicach i chcesz zadbać o swoje zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne, to idealne miejsce. Nasza specjalistka dietetyki, Dominika Czajka, stworzy dla Ciebie indywidualny sposób odżywiania, który przybliży Cię do osiągnięcia upragnionej sylwetki, ale także pozytywnie wpłynie na funkcjonowanie Twojego organizmu, szczególnie jeśli borykasz się z:

  • nadwagą i/lub otyłością,
  • niedowagą,
  • zaburzeniami funkcji tarczycy
  • cukrzycą,
  • chorobą układu sercowo-naczyniowego

W dobie mediów społecznościowych wśród użytkowników szerzony jest trend na szczupłe, idealnie wyrzeźbione sylwetki zarówno kobiet, jak i mężczyzn. W wyniku potrzeby spełnienia społecznych oczekiwań wiele osób decyduje się na wprowadzenie rygorystycznej diety, która w krótkim czasie pozwoli im dotrzeć do upragnionego celu. Nic bardziej mylnego! Bez wątpienia najważniejszą misją naszych dietetyków jest dostarczenie niezbędnej wiedzy, dotyczącej planowania oraz przygotowywania posiłków w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.

Dzięki dokładnej analizie wyników badań oraz szczegółowemu wywiadowi dietetyk zaplanuje dopasowany do Twoich oczekiwań racjonalny sposób żywienia, nawet jeśli borykasz się z cukrzycą, alergiami pokarmowymi czy otyłością. Postaramy się nie tylko poprawić Twoją kondycję fizyczną, ale także psychiczną. Wystarczy, że już teraz umówisz się na wizytę u naszego dietetyka w Lublinie.imedica.centrumpark@gmail.com

733 700 815

Leszczyńskiego 25 lok. U0.09 

20-068 Lublin

Aktualności

© 2023 All rights RESERVED