USG Doppler - Lublin

USG Doppler w mieście Lublin wykonają Państwo bez problemu w Centrum Medycznym IMEDICA. Do jego przeprowadzenia wykorzystujemy nowoczesny aparat ultrasonograficzny oraz tzw. efekt Dopplera. Po przeprowadzeniu badania lekarz będzie w stanie z dużą dokładnością ocenić stan tętnic oraz żył danej osoby. Otwiera to drogę do wyboru najbardziej skutecznej, a zarazem komfortowej dla pacjenta drogi leczenia, jeśli oczywiście badanie wykaże jakieś niepokojące zmiany w układzie naczyniowym pacjenta.

Badanie o nieinwazyjnym charakterze

USG Doppler w ogólnym ujęciu można opisać jak mało problematyczne ze strony pacjenta, ponieważ cechuje się nieinwazyjnym charakterem. Co kryje się więc za tym stwierdzeniem? Do wykonania diagnostyki używa się aparatu ultrasonograficznego. Urządzenie to wykorzystuje falę ultradźwiękową. Dzięki śledzeniu jej zmian, kiedy przenika przez ciało, specjalista jest w stanie określić, gdzie przepływ krwi jest wolniejszy lub zablokowany. Lekarze zależnie od celu badania stosują kilka technik. Rozróżniamy USG Doppler: kolorowe, Duplex, z zastosowaniem fali pulsacyjnej lub fali ciągłej. Z punktu widzenia pacjenta ten rodzaj diagnostyki ma jeszcze jedną zaletę - przygotowanie do niego nie wymaga jakiegokolwiek wysiłku.

Kiedy lekarze sięgają po USG Doppler?

Centrum Medyczne IMEDICA ma swoją siedzibę w miejscowości Lublin. To właśnie tutaj wykonają Państwo USG Doppler, po które lekarze sięgają z różnych powodów. Dość powiedzieć, że wachlarz wskazań jest całkiem pokaźny, ponieważ badanie wykrywa zmiany chorobowe w naczyniach krwionośnych. Specjaliści sięgają po ten rodzaj diagnostyki w przypadku np. miażdżycy, czy też zakrzepowych chorób żył. Metoda ta jest chętnie stosowana, ponieważ pozostaje bezpieczna dla pacjenta, a do tego jest bezbolesna. Poza tym trudno wskazać przeciwwskazania do badania, które na stałe wykluczałyby możliwość jego przeprowadzenia.

Diagnostykę wykonują doświadczeni specjaliści

W naszym centrum, posiadającym siedzibę w miejscowości Lublin, USG Doppler wykonujemy z pełnym profesjonalizmem. Badanie ultrasonograficzne naczyń obwodowych nie wywołuje powikłań, ale w całym procesie olbrzymie znaczenie i tak ma doświadczenie posiadane przez lekarza. Jedynie wykwalifikowani specjaliści potrafią przeprowadzić diagnostykę w taki sposób, aby dokładnie określić stan zdrowia pacjenta oraz precyzyjnie wskazać na występujące schorzenia. Czasem zadanie to nie jest łatwe, ale odwiedzając Centrum Medyczne IMEDICA trafią Państwo do gabinetów renomowanych ekspertów, posiadających niezbędną wiedzę. Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług.

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy grupą lekarzy specjalistów, pasjonatów w swojej dziedzinie medycyny. Udzielamy kompleksowych konsultacji specjalistycznych oraz wykonujemy na miejscu niezbędne badania USG 3D/4D, kolposkopia, laser, USG Doppler, KTG, ECHO serca, Holter EKG, Holter ciśnieniowy. Wszystko odbywa się w komfortowych, najnowocześniejszych gabinetach lekarskich, w dogodnych terminach. Oprócz rejestracji telefonicznej w godzinach pracy dysponujemy także możliwością rejestracji on-line na naszej stronie WWW.
Pacjenci mogą się także kontaktować z nami poprzez e-mail, Messenger i Instagram. Zapraszamy serdecznie do polubienia i obserwowania naszych mediów społecznościowych gdzie na postach i relacjach udostępniamy najświeższe informacje dotyczące Centrum Medycznego Imedica w Lublinie.

 Co nas wyróżnia?

Najwyższy poziom usług, wysoko wykwalifikowana kadra lekarzy z wiodących klinik w Lublinie, przyjazny personel, najwyższej klasy sprzęt medyczny, najnowocześniejsze gabinety lekarskie w Lublinie, doskonała lokalizacja w centrum Lublina z dostępnym parkingiem, przyjazna atmosfera
Możliwość pobrania na miejscu badań laboratoryjnych (oznaczamy wszystkie badania podstawowe jak również pełny panel badań wysokospecjalistycznych) z wiodących laboratoriów (Synevo, Luxmed, Alfamed).
Dla przyszłych Mam zapewniamy specjalistyczne badania prenatalne wykonywane przez najlepszych specjalistów w Lublinie całkowicie bezpłatnie, ponieważ wykonujemy to w ramach kontraktu z NFZ.

imedica.centrumpark@gmail.com

733 700 815

Leszczyńskiego 25

20-068 Lublin

Aktualności

© 2020 All rights RESERVED